ONLINE VYŠETRENIE

Diagnostika chodidla slúži k tomu, aby sme Vám boli schopní pomôcť vyriešiť vaše problémy s nohami a pohybovým aparátom.

Každý človek je iný a teda má aj iný tvar chodidla, mieru zníženia, alebo zvýšenia pozdĺžnej klenby, prepadnutia priečnej klenby, prípadne má iné špecifické problémy v oblasti vlastnej nohy. Obuv je vyrábaná sériovo, bez ohľadu na individuálne odchýlky tvaru Vášho chodidla. Individuálnou diagnostikou chodidla, ktorú ponúkame,  získame podklady pre navrhnutie optimálneho typu ortopedickej vložky pre klienta a z obyčajných, sériovo vyrábaných topánok urobíme pohodlnú, ortopedicky vyváženú obuv pre Vás na mieru.

Priebeh online diagnostiky chodidla s vložkami.

1. Po vyplnení online formulára obdržíte potvrdzujúci email s výpočtom ceny, zhrnutím objednávky a platobnými údajmi.

2. Po úhrade objednávky Vám príde balík so špeciálnym materiálom pre odber odtlačkov nôh a presným návodom ako urobiť negatív ich odtlačkov.

3. Po odobratí negatívu vašej nohy nám zašlete balík späť na adresu.

4. Nasleduje diagnostika vašich chodidiel prostredníctvom negatívu a zhotovenie Vašich personalizovaných vložiek, ktoré dostanete aj s návodom ako vložky používať a starať sa o nich aby Vám spĺňali funkciu a vydržali čo najdlhšie.

PROSÍME O VYPLNENIE FORMULÁRU